+48 609 313 316

kontakt@dzienzycia.pl

Zostań przykładnym rodzicem

null

Zacznij subskrybować Kalendarz Przykładnego Rodzica.
Przepracuj każdego tygodnia tylko jedno zadanie i zbliż się do swojej rodziny. Pozwól by Wasze relacje wzmacniały się każdego dnia.

Polaków deklaruje chęć posiadania potomstwa

Polaków wskazuje rodzinę jako najwyższą wartość w swoim życiu

Polaków uważa małżonków z dziećmi za wzorzec modelu rodziny

Polaków bezskutecznie stara się o dziecko

osoby, które współpracowały z fundacją

null

Opinie o Kalendarzu

null

Kalendarz subskrybuję od kilku tygodni. Nie każdy wpis jestem w stanie przeczytać a co dopiero wprowadzić w życie, ale staram się. Motywuję się każdego dnia by być przykładem dla moich dzieci. Różnie mi to wychodzi ale kalendarz przypomina, nawet kiedy zalega na skrzynce w nieprzeczytanych. Widzę go i to już jest znak, że muszę nad sobą pracować. Dla siebie. Dla nich.

Nie jest to lekkie i przyjemne, bo daje człowiekowi do myślenia. Wiele uświadamia. Ale jest bardzo dobrym pomysłem i dlatego polecam

Wiele ciekawych i inspirujących rad. Do wykorzystania!

Otrzymuję kalendarz i mogę powiedzieć, że jest on miłą odskocznią od codziennych obowiązków przykomputerowych. Pozwala odetchnąć, nabrać dystansu.

Kalendarz to wiele cennych porad, życiowych lekcji, nawoływań do moralności. Ciekawa inspiracja każdego dnia. Nie jest łatwo znaleźć tak wartościowe treści w Internecie.

Nie doceniamy rodziny i wartości jakie wnosi do naszego życia. Moja babcia była psychologiem rodziny. Wiedziała wszystko o wszystkich i pełniła funkcje mediatora, pocieszyciela, doradcy. Niestety moja rodzina nie zna tej wartości, żyjemy daleko od domu rodzinnego, jesteśmy w ciągłym biegu, zawsze mamy dzień wypełniony od a do z. Subskrybowałem kalendarz, by przypomnieć sobie co jest naprawdę ważne w życiu i zatrzymać się choć na chwilę.

Subskrybuj kalendarz