+48 609 313 316

kontakt@dzienzycia.pl

O nas

Znaczna część Polaków deklaruje się jako społeczeństwo rodzinne; to właśnie takie wartości, jak ciepło domowego ogniska czy wsparcie bliskich są dla większości z nas miarą osobistego szczęścia i spełnienia. Jednocześnie lawinowo wzrasta liczba rozwodów i to przy coraz krótszym stażu małżeństwa. Coraz więcej młodych ludzi odkłada także moment założenia własnej rodziny w czasie, lub rezygnuje z niej w ogóle. Powoli, w atmosferze niepewnego jutra, zanika zdolność i chęć do podjęcia się roli mamy czy taty.

Mama. Tata. Śmiech dziecka w sobotnie, letnie popołudnie. Zapach ciasta z przepisu dziadka. Plasterek z Puchatkiem na stłuczonym kolanie. Łatwo o tym wszystkim zapomnieć, prawda?

Uważamy, że rodzina jest najlepszym miejscem dla harmonijnego rozwoju tworzących ją osób. Poprzez nasze projekty staramy się docierać zarówno do rodzin i pomóc zbudować wewnątrz nich dobre relacje rodzinne, jak i oddziaływać na sferę publiczną, domagając się wzmocnienia pozycji rodziny w życiu społecznym. Nasze kampanie wspierają znani przedstawiciele świata kultury i mediów.

Od kilku lat organizujemy kampanie społeczne związane z obchodami Narodowego. Angażujemy się również w promocję skutecznych rozwiązań w obszarze polityki prorodzinnej.

o nas

Tradycja

Promowanie wartości rodzinnych i tradycyjnego modelu rodziny

Wsparcie

Wspieranie rozwiązań wspomagających funkcjonowanie rodziny we współczesnym świecie

Rozwój

Rozwijanie prorodzinnych projektów i kampanii społecznych

Zarząd

null